Yhteystiedot

Seuran osoite:

Fortuna ry, Oriveden jäähalli, Opintie 2, 35300 ORIVESI

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite 003710082775
Verkkolaskujen välittäjä 003708599126 (Liaison)
Sähköpostitse laskut [ ät ] fortunahockey.net
Sähköpostitse lähetettävissä laskuissa toimittakaa lasku liitteineen yhtenä PDF liitetiedostona. Jos lähetät useamman laskun kerralla, niin jokainen lasku on lähetettävä omana pdf-tiedostona.
Postitse Fortuna ry, PL 59832, 01051 LASKUT
Huom! Postilokero-osoitteeseen saa lähettää vain laskuja ja sitä ei voi käyttää tavarantoimitukseen tai mainosten lähettämiseen tms.

Seuran hallitus 2023-2024

Puheenjohtaja ja seuran yhteyshenkilö
Jarkko Peurala, puh. puh. 0400 363 014, jarkko@fortunahockey.net

  
Toiminnanjohtaja, sihteeri
Niina Honkala, puh 045 120 2480, niina.honkala@fortunahockey.net

Talousvastaava
Johanna Putkonen, puh. 040 554 7555, johanna@fortunahockey.net

Muut jäsenet:
Sari Kanerva
Veera Rauhavirta, Kahviovastaava puh. 045 8691400 veera.rauhavirta@gmail.com
Mirka Laakso
Mikko Korpela
Mira Luodelahti

Hallituksen ulkopuoliset vastuuhenkilöt:

Valmennuspäällikkö
Janne Saarinen puh. 040 0844838 janne.saarinen@fortunahockey.net

Organisaatiokaavio

Joukkueiden yhteystiedot 2024-2025

Luistelukoulu
Niina Honkala, puh 045 120 2480, niina.honkala@fortunahockey.net

Leijona-Kiekkokoulu
Niina Honkala, puh 045 120 2480, niina.honkala@fortunahockey.net

Easy Hockey:
Vastuuvalmentaja:
Janne Saarinen puh. 040 0844838 janne.saarinen@fortunahockey.net

U8/U9
Joukkueenjohtajat:
U8 Jaana Uotila, puh: 040 849 6772
U9 Markus Haukioja, puh: 040 099 9123 sähköposti: haukioja.markus@gmail.com

U11
Joukkueenjohtajat:
Linda Saarinen, puh: 045 111 5422 sähköposti: saarinen.linda@gmail.com
Mira Luodelahti, puh: 050 574 5844 sähköposti: miramjarvinen@gmail.com

U12
Joukkueenjohtajat:

Joni Koskinen, puh. 040 700 9225 sähköposti: joankosk@gmail.com

Maarit Kultala, puh: 040 704 8958 sähköposti: minnir@hotmail.com

U15
Joukkueenjohtaja:
Sari Kanerva, puh: 040 718 0766 sähköposti: sari.c.kanerva@gmail.com

U18
Joukkueenjohtaja:
Mirka Laakso puh: 050 592 3447 sähköposti: mirka.laakso@gmail.com

Edustus
Joukkueenjohtajat:

Jarkko Peurala puh: 0400 363014 sähköposti: jarkko@fortunahockey.net

Päivi Kettumäki, puh. 040 809 5475 sähköposti paivim.kettumaki@gmail.com

Kompurat (ikämiehet)
Joukkueenjohtaja:
Samuli Naaralainen, puh. 040 5588458 sähköposti samuli.naaralainen@gmail.com

Naiset Harraste
Yhteyshenkilöt:
Heli Rahkonen puh: 040 700 1339
Carita Toskala puh: 050 540 2821